-
Njega lica
Kategorije
- Koncentrati za dubinsku njegu lica
- Kreme protiv bora
- Intenzivna njega lica protiv bora
- Proizvodi s hijaluronskom kiselinom
- Hidratantne kreme za lice
- Umirujuće kreme za lice
- Hranjive kreme za lice
- Kreme za oštećenu kožu
- Protiv pjega serum i krema
- Proizvodi za proširene pore
- Proizvodi protiv prištića i akni
- Proizvodi za njegu kože oko očiju
- Balzami za usne
- Balzami za njegu kože oko usana
- Proizvodi za čišćenje lica
- Pilinzi i maske za lice
- Tonici za njegu lica
- Tonici s biljnim matičnim stanicama
- Setovi za njegu lica
-
Njega tijela
Kategorije
- PRIVÉ
- Sunce
- Prirodni sastojci
- Naša priča
- Nagrade
Iskustva korisnika
Lice, tijelo, kosa, dijete... ma za sve je fantastičan!!! Bravo Nikel!
Toliko dobra za lice, da mi ju je žao koristiti za tijelo :)))
Oduševljena! Odličan za lice i tijelo, a kosa je jako mekana i sjajna...
Nikel proizvode volim zbog toga što su prirodni a za svoju kožu želim samo najbolje. Jedan od Nikel proizvoda koje koristim je i ova kupka koju koristim za umivanje i za tuširanje. Cijenom je pristupačan a moja koža uživa nakon svakog tuširanja. Ne pojavljuju mi se alergije niti svrbež, a takve sam probleme imala prije korištenja ove kupke. Ugodnog je blagog mirisa. Uživam istinski u ovom proizvodu.
NIKEL hidratantna krema sa ružom je čarobna, budući mi dosta namirnica izaziva alergiju koja svoj trag ostavlja najčešće na licu i vratu te je koža nakon alerg. reakcije suha, bez sjaja, otečena...Nikelova krema moju kožu lica smiruje i hidratizira , koža ponovno ima sjaj i elastičnost. :)
Koristim puno proizvoda od Nikela (Odstranjivač šminke, Tonik ruža, Hidratantna krema s ružom, Krema s karnozinom, Ružina kupka, Ulje oko očiju, Krema oko očiju s kestenom, Gel za umivanje s hamamelisom, Silky Sun mlijeko za sunčanje). Svi proizvodi su izvrsni. Sve pohvale!
Koristim kremu za lice (naranča, smilje), Ulje noćurka, Ružina kupka, Serum protiv proširenih pora i svime sam jako zadovoljna.