Kozmetika
Početna| Tipovi i tegobe kože| Prirodni sastojci| Gdje kupiti?| Pitanja i savjeti| Novosti| O nama| Kontakti

Zrela koža

Zrela koža obično je tanka i suha, često s proširenim kapilarama, pigmentiranim i depigmentiranim mrljama, keratozama (smanjeni tonus, bore).

Zbog stanjenosti epidermisa jasnije se vide krvne žile. Kozmetički preparati za njegu potiču oslabljene procese i metabolizam kože.

Za toniziranje treba koristiti umirujuće bezalkoholne tonike, za dnevnu njegu ulja i hidratantne kreme bogate antioksidansima i γ-linolenskom kiselinom, za noćnu njegu ulja i bogate hranjive kreme uz dodatak biogenih stimulansa (vitamini, fosfolipidi...) i ovlaživača.

 
Kozmetika s posebnom namjenom 15 ml. Obnavljajući koncentrat 12 biljaka za intenzivnu njegu protiv bora
215,00 kn
Kozmetika s posebnom namjenom 15 m. Koncentrat za dubinsku njegu
250,00 kn
Kozmetika s posebnom namjenom Koncentrat za suhu kožu. 30 ml
99,90 kn
Kozmetika s posebnom namjenom hranjiva krema za njegu suhe kože. 50 ml
399,00 kn
Kozmetika s posebnom namjenom krema za intenzivnu njegu protiv bora oko očiju i usana. 15 ml
295,00 kn
Kozmetika s posebnom namjenom krema za intenzivnu njegu protiv bora za lice i vrat
399,00 kn
Kozmetika s posebnom namjenom Bez alkohola
91,46 kn
Kozmetika s posebnom namjenom hranjivi balzam za njegu osjetljive i isušene kože oko očiju
295,00 kn
Kozmetika s posebnom namjenom s ružom iz Damaska i matičnim stanicama alpske ruže
250,00 kn